O nas

Jesteśmy największym dystrybutorem karmy Happy Dog i Happy Cat w Polsce. Naszą pozycje potwierdziła otrzymana nagroda dnia 30 czerwca 2017 roku dla Najlepszego Sprzedawcy Marki Happy Dog i Happy Cat w Polsce. Od czterech lat rozwijamy sukcesywnie sprzedaż karmy Happy Dog i Happy Cat zarówno lokalnie jak i uczestnicząc w największych wydarzeniach ogólnopolskich i międzynarodowych. Dystrybucja karmy Happy Dog i Happy Cat jest jednym z głównych celów w naszej codziennej pracy w naszym gabinecie weterynaryjnym oraz sklepach zoologicznych.

Jakość karm HappyDog

Happy Dog i Happy Cat to karmy produkowane z starannie wyselekcjonowanych składników o wysokiej jakości. Charakteryzują się one wysoką smakowitością i przyswajalnością, a także różnorodnością, np.: struś, królik, bawół ale też produkty z serii Bio jak i bezzbożowe. Marka Happy Dog i Happy Cat to już nie tylko suche i mokre karmy bytowe ale także diety weterynaryjne.

Specjalna oferta dla hodowców

Nasza oferta jest adresowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do hodowców. To co nas wyróżnia to stała dostępność towaru, natychmiastowa wysyłka - zawsze na nasz koszt, atrakcyjna oferta cenowa. Hodowcy współpracujący z naszą firmą mają stały dostęp do wyprawek, oraz niezbędnych materiałów i akcesoriów promocyjnych marki Happy Dog i Happy Cat. Wszystkie zamówienia złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia, 99% nadanych przez nas przesyłek dociera do odbiorcy następnego dnia roboczego.

Marzena Wojda, Gabinet Weterynaryjny PAKO
ul. Leśmiana 41
89-600 Chojnice
tel. 601 361 624
Nip 843-156-31-89

Kontakt telefoniczny:
664 974 951
Adres e-mail:
pakovet@poczta.onet.pl